W Kudowie – Osada Qdowa z 72 apartamentami

W Kudowie-Zdroju przy granicy z Czechami planowana jest Osada Qdowa z 72 apartamentami, restauracją i strefą SPA & wellness m.in. z basenem i sauną. Za aranżację apartamentów odpowiadać będzie Szelągowska Studio Projektowe.

Apartamenty o powierzchni od 36 do 44 m kw. dysponowały będą dużymi tarasami i przynależnym miejscem parkingowym, a w niektórych będzie możliwość zamontowana sauny w części tarasowej. Szelągowska Studio Projektowe przygotowało trzy opcje wyposażenia apartamentów: modern, minimal i japandi. Apartamenty sprzedawane są z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie. Cena za m kw. w zależności od opcji wyposażenia wynosi 15-17 tys. zł netto z wykończeniem. Obiektem zarządzać będzie firma Vistas Invest z Legnicy. Na terenie inwestycji obecnie funkcjonuje Gospoda Na Szlaku, która na potrzeby połączenia z obiektem zostanie gruntownie zmodernizowana. Nowy koncept kulinarny opierać ma się na kuchni regionalnej z naciskiem na wykorzystanie pochodzących od lokalnych dostawców ryb, mięs oraz wędlin. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *