WeWell – nowa spółka na rynku apartamentów w kurortach

W segmencie budowy i zarządzania apartamentami wakacyjnymi działalność rozpoczął nowy gracz – spółka WeWell. Planowane projekty oraz zarządzanie nimi skupiać się będą wokół idei wellbeingu, zrównoważonego budowania i wypoczynku.

Spółka pracuje obecnie nad dwoma projektami: apartamentami w Wiśle z kategorii boutique luxury oraz kompleksem całorocznych domów wakacyjnych nad jeziorem, które planuje wkrótce wprowadzić do sprzedaży. Zarówno prowadzone już inwestycje, jak i kolejne planowane są zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Spółka sprzedawać będzie lokale nabywcom, którzy poszukują apartamentów i domów wakacyjnych wtopionych w naturę, umożliwiających pełną regenerację z dala od zatłoczonych kurortów.

Firma realizować będzie autorski program Wellbeing Break, czyli usługę zarządzania i wypoczynku (dla właścicieli apartamentów, jak również turystów w nich wypoczywających) nakierowanego na dobre samopoczucie, potrzebę natychmiastowej odnowy w otoczeniu natury oraz wypoczynku poprzez pracę z ciałem i umysłem. Formuła WellBreak realizowana w projektach wybudowanych przez WeWell obejmować będzie m.in. kąpiele leśne (jap. shinrin-yoku), zajęcia jogi i slow joggingu, morsowanie, warsztaty diet coaching, terapie oddechowe czy fitness siłowy z wykorzystaniem drzew i podłoża. Prezesem WeWell jest Jacek Twardowski, który przez ostatnie kilkanaście lat odpowiadał za realizację ponad 10 projektów w polskich kurortach łącznie z 1,2 tys. apartamentów.

Był partnerem i dyrektorem zarządzającym w Kristensen Group, która zrealizowała m.in. Baltic Park w Świnoujściu, Osadę Zamkową – osiedle luksusowych domów wakacyjnych w Pasymiu na Mazurach, Apartamenty Pod Śnieżką w Karpaczu, apartamenty Bukowa w Wiśle czy Porto Łeba, a także zagraniczne inwestycje wakacyjne: apartamenty w Bodrum w Turcji oraz na Majorce. W grupie Kristensen współtworzył także spółkę ApartView zajmującą się zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *