XIX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy już 18 września w Mikołajkach   POD PATRONATEM HOTELARZA

POD PATRONATEM „HOTELARZA”. Polskie Hotele Niezależne już po raz XIX organizują Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które w tym roku odbędą się 18-20 września, tradycyjnie w Hotelu Amax w Mikołajkach. Na uczestników wydarzenia czeka przede wszystkim rywalizacja hotelarskich załóg na Jeziorze Mikołajskim, ale również wiele atrakcji i możliwości spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze i mazurskim klimacie.

– Oprócz rywalizacji o puchar najlepszej żeglarskiej załogi, atmosfera regat i klimat mazurskich jezior będą doskonałą okazją do wzmocnienia naszych relacji, wymiany doświadczeń, szukania sposobów na optymalne prowadzenie naszych hoteli w czasach, kiedy ciągle mamy pod wiatr – zachęca Elżbieta Lend, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne. – Tylko współdziałanie nas wszystkich, zacieśnianie nie węzłów, a więzi, da nam siłę by podnieść bandery, opuścić niekoniecznie zawsze bezpieczne porty i wypłynąć na szerokie wody nieograniczonych możliwości. Porównując dzisiejsze zarządzanie hotelem do sterowania łodzią w wyjątkowo trudnych, zmiennych warunkach, niezwykle ważne jest opanowanie, spokój, przewidywanie zmian i kierunku wiatru. Dostosowywanie się do zmiennego otoczenia, ale przy jasno określonym celu i mocno trzymając ster w rękach. Dyscyplina, szacowanie ryzyka i dbanie o bezpieczeństwo, jednocześnie z nadzieją i stałą motywacją do działania. Współpraca całej załogi, dla której hotelarstwo to pasja. Nikt z nas w tej trudnej podróży nie może być sam. Czas na nasz kolejny rejs.

Regaty żeglarskie hotelarzy po raz kolejny organizowane są w Hotelu Amax, jednym z Polskich Hoteli Niezależnych. Ten kameralny, rodzinny hotel, położony jest bezpośrednio nad brzegiem jeziora, w otoczeniu zieleni ogrodu i lasu. Oferuje relaksujące pobyty z Instytutem SPA, strefą Wellness oraz centrum fitness i restauracją W Zatoce. – To dla nas ogromne wyróżnienie gościć przyjaciół-hotelarzy w naszym obiekcie i wspólnie przeżywać emocje związane z rywalizacją na wodzie. Dbamy o to, aby co roku zawody odbywały się przede wszystkim w bezpiecznej formule i w oparciu o zasady fair play. Razem z załogą hotelu Amax, co roku staramy się, aby uczestnicy wydarzenia czuli się u nas wyjątkowo podczas całego pobytu, dlatego atrakcji nie zabraknie również dla pozostających na lądzie kibiców – deklaruje Marcin Jastrzębski, właściciel Hotelu Amax. – Serdecznie wszystkich zapraszamy, również osoby, które nigdy wcześniej nie żeglowały. Zawsze istnieje możliwość płynięcia ze sternikiem, który profesjonalnie wesprze każdą drużynę w zawodach.

W poprzedniej edycji regat wzięło udział siedemnaście załóg hotelarzy z całej Polski, a także wielu hotelarzy i partnerów branży. Ubiegłoroczne zawody wygrała załoga hotelu Roberts Port Lake Resort & SPA. Na podium znalazły się również załogi Jak Tu Ładnie oraz Profitroom. Najlepszą załogą z Polskich Hoteli Niezależnych została załoga hotelu Willa Port.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *