PHH wycofuje akcje INTERFERIE z giełdy 

15 września nastąpi wycofanie akcji spółek Interferie S.A i Interferie Medical SPA sp. z o.o. z rynku głównego Giełdy Papierów Wartościowych. Jest to kolejny krok w ramach rozwoju Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

 Zgodnie z naszym planem doprowadziliśmy do zakupu 100 proc. akcji spółki Interferie S.A. W związku z tym, mając na uwadze rozwój Grupy PHH przy jednoczesnej optymalizacji kosztów
i realizacji przyjętego biznesplanu zdecydowaliśmy się na wycofanie akcji Interferie z rynku Giełdy Papierów Wartościowych – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – W dłuższej perspektywie takie działanie zapewni nam łatwiejsze zarządzanie grupą i jej poszczególnymi spółkami, co z kolei doprowadzi do rozwoju obiektów hotelowych całej Grupy. Jako że koncentrujemy się na rozwoju naszych obiektów w ramach przyjętego biznesplanu, cały czas podejmujemy działania celem przyjęcia jak najlepszego modelu zarządzania naszej struktury i wycofanie akcji Interferie jest jednym z takich działań.

W pierwszym kwartale 2022 r. spółki Interferie S.A. i Interferie Medical SPA sp. z o.o. zostały włączone do Grupy PHH, która posada łącznie 54 hotele i obiekty w różnych częściach Polski. W zasobach spółki Interferie znajdują się obiekty w najatrakcyjniejszych polskich kurortach o wysokich walorach uzdrowiskowych – Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie, a także hotel w Świnoujściu, należący do Interferie Medical SPA. Górskie obiekty Interferie specjalizują się w ofercie dedykowanej entuzjastom sportu i turystyki rodzinnej, natomiast obiekty nadmorskie to z kolei szeroki wachlarz usług wellness & SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz bogata oferta pobytów leczniczo-rehabilitacyjnych. Natomiast czterogwiazdkowy hotel w Świnoujściu posiada pełną ofertą rehabilitacyjno-leczniczą i SPA dla klientów indywidualnych oraz gości biznesowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.