Pierwsza rocznica AC by Marriott Kraków. W hiszpańskim klimacie

W sobotę 10 września swoją pierwszą rocznicę działalności  obchodził AC Hotel by Marriott Kraków zarządzany przez operatora PI Apartamenty&Hotele. Motywem przewodnim była Hiszpania, gdyż marka AC Hotels ma hiszpańskie korzenie.  

AC Hotels to marka stworzona w 1998 r. przez hiszpańskiego hotelarza Antonio Catalano.  W 2011 r. sieć AC Hotels z 90 obiektami w Hiszpanii, Portugalii i Włoszech została kupiona przez Marriott International, który pozycjonuje ją w segmencie 4-gwiazdkowym.

Sobotni wieczór hotel przepełniony był gorącymi rytmami flamenco, kuchnią hiszpańską  oraz szerokim wyborem tradycyjnych hiszpańskich przekąsek tapasów. Już od 12.00 rozpoczął się Open Day dla wszystkich lokalnych gości, a od 19.00 rozpoczęła się kolacja serwowana z muzycznym i tanecznym show, który zapewnili na Duo Flamenco, Trio Mariachi i Perfect Show  Menu skomponował Szef Kuchni Rafał Drobniak, który bazował na nowej karcie menu, aby przybliżyć smaki Hiszpanii, a w szczególności paelli.    


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.