W Poznaniu rusza pierwszy w Polsce Radisson Individuals   OTWARCIA

Sieć Radisson Hotel Group oficjalnie ogłosiła otwarcie ​Andersia Hotel & Spa Poznań jako Radisson​ ​Individuals​, o czym więcej pisaliśmy w maju, gdy niemiecka grupa RIMC Hotels & Resorts została operatorem hotelu IBB Andersia, podpisując długoterminowe partnerstwo z właścicielem budynku Deka Immobilien Investment. Docelowo hotel działać będzie pod marką Radisson Blu.

RIMC został operatorem hotelu po wygaśnięciu 15-letniej umowy na zarządzanie z siecią IBB, należącą do dewelopera Von der Heyden Group, który był inwestorem kompleksu, a potem sprzedał budynek Deka Immobilien. Hotel zajmuje dziewięć wyższych pięter wieżowca z panoramicznym widokiem na miasto i oferuje 172 pokoje, 1,8 tys. mkw. wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej z 10 salami, restaurację Flavoria oraz Harmonia Wellness Club & Pool z basenem, jacuzzi i sauną z naturalnego drewna fińskiego. Cieszymy się, że możemy być częścią transformacji hotelu Andersia. Obiekt jest miejscem z ogromnym potencjałem do rozwoju i przyjmowania gości, którzy chcą odwiedzać Poznań w celach biznesowych i wypoczynkowych. Mamy silny proaktywny zespół, który zadba o to, aby każda chwila miała szczególne znaczenie – mówi Przemysław Konieczyński, dyrektor generalny Andersia Hotel & Spa Poznań

Jak opisuje sieć „Radisson Individuals to marka, która pozwala obiektom hotelowym na zachowanie i promowanie ich unikalnych cech poprzez skupienie się na jedynych w swoim rodzaju lokalizacjach i doświadczeniach, przy jednoczesnym spełnieniu wysokich standardów jakości i usług, których goście oczekują od Radisson Hotel Group. To marka uzupełniająca inne istniejące marki w portfolio, a także idealny pierwszy krok dla indywidualnych hoteli z silnymi ocenami usług, które mogą rozważać przejście do jednej z innych głównych marek na późniejszym etapie”.

Andersia w ciągu roku ma wejść pod markę Radisson Blu, pod którą obecnie w Polsce działa osiem hoteli. Obecne portfolio sieci Radisson w Polsce składa się z 17 hoteli, a w najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia, dzięki którym liczba obiektów na rynku wzrośnie do 23, liczących łącznie ponad 5,2 tys. pokoi.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.