Anna Wierus dyrektor generalną DoubleTree by Hilton Wrocław   PERSONALIA

Anna Wierus, związana z 5-gwiazdkowym hotelem DoubleTree by Hilton Wrocław od fazy pre-openingu w 2016 r., została jego dyrektor generalną. Zastąpiła Matthiasa Herda, który został dyrektorem generalnym Hiltona Warszawa.

Z hotelarstwem związana jest od ponad 20 lat. Karierę rozpoczęła we wrocławskim hotelu Dorint (który później zmienił markę na Sofitel, a ostatnio na Wyndham). W 2007 r. trafiła do otwieranego wówczas hotelu Hilton Warszawa, gdzie spędziła siedem lat, dochodząc do stanowiska managera operacyjnego w dziale kongresów i bankietów. W 2013 r. wprowadzała jako dyrektor generalna ibisa Styles Wrocław, a w 2015 r. została zastępca dyrektora generalnego wrocławskiego Sofitela.  W 2016 r. trafiła do przygotowywanego do otwarcia DoubleTree by Hilton Wrocław jako operations manager, a rok temu objęła w nim funkcję  commercial managera.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.