UPC Partnerem Platynowym Forum HT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma UPC Polska, lider usług cyfrowych: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych, dołączyła do grona Partnerów Platynowych Forum Hotel Trends Poland&CEE, które odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection w Warszawie.

UPC Polska jest częścią Grupy PLAY i pomaga w budowaniu sukcesu komercyjnego klientów biznesowych, poprzez projektowanie i wdrażanie kompletnych, wydajnych i efektywnych kosztowo rozwiązań teleinformatycznych. Do tej pory firmie zaufało już ponad 50 tysięcy średnich i dużych firm, reprezentujących różne branże.

UPC Biznes w hotelu to najwyższy standard rozrywki i komfort dla gości. To zawansowane, dopasowane rozwiązania, które komponujemy specjalnie do indywidualnych potrzeb Państwa biznesu, a także ich prosta i kompletna obsługa – od samego początku.

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” wydarzeń z cyklu Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie przeszło 300 branżowych profesjonalistów, natomiast online forum śledziło ponad 200 uczestników. W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną znów „Hotelarze Roku”.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji wydarzenia został Radisson Hotel Group, jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1700 hoteli działających i będących w fazie rozwoju w 120 krajach. Partnerem Merytorycznym jest firma Pro Value.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.hotel-trends.pl

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Trends >>

Relacja z ubiegłorocznej edycji wydarzenia>>

Galeria zdjęć>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.