Nowy dyrektor generalny Hiltona Warszawa   PERSONALIA

Matthias Herd, który wprowadzał na rynek DoubleTree by Hilton Wrocław sześć lat temu, został nowym dyrektorem generalnym hotelu Hilton w Warszawie. Zastąpił Roberta Krygsmana, który zarządzał hotelem od 2015 r., a teraz został dyrektorem generalnym przygotowywanego do otwarcia Hiltona w Kinszasie (Demokratyczna Republika Konga).

Matthias Herd związany jest z hotelarstwem od 30 lat. Karierę zaczynał w Arabella Sheraton Congress we Frankfurcie nad Menem, a w 1997 r. został dyrektorem operacyjnym hotelu Heia Safari Ranch koło Johannesburga w RPA. W latach 1999–2008 związany był z siecią IHG, gdzie pracował m.in. jako kierownik rezerwacji w InterContinental Frankfurt, a później jako revenue manager w InterContinental Kolonia i cluster director ds. revenue managementu w InterContinental Dusseldorf. Od 2008 r. związany jest z siecią Hiltona, gdzie w hotelu Hilton we Frankfurcie nad Menem był dyrektorem ds. rozwoju biznesu i pełniącym obowiązki dyrektora generalnego, a w latach 2011-2015  hotel managerem Hiltona Vienna Plaza w Wiedniu. W 2015 r. został dyrektorem generalnym powstającego DoubleTree by Hilton we Wrocławiu, który wprowadził na rynek w 2016 r. i zarządzał przez kolejne sześć lat. We wrocławskim hotelu zastąpiła go Anna Wierus, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *