PHH rusza z modernizacją hotelu w Szczecinie   INWESTYCJE

Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego rusza z gruntowną modernizacją hotelu Rycerskiego w centrum Szczecina, aby przekształcić go w nowoczesny hotel butikowy.

 Projekt przewiduje całkowitą modernizację wnętrz, w tym 31 pokoi, dwóch apartamentów, lobby z recepcją i barem, restauracji, sali konferencyjnej z foyer, kuchni, ale także pomieszczeń administracyjnych i socjalnych. Obiekt zostanie wyposażony w klimatyzację, nową windę dla gości, a wymienione też zostaną wszystkie instalacje. Nowa odsłona wnętrz hotelu ma łączyć w sobie nutę nowoczesności i ducha historii obiektu oraz charakteryzować się lekkim eklektyzmem, industrializmem, zabawą kolorem i formą

– Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego konsekwentnie realizuje swój biznesplan, który obejmuje modernizacje większości posiadanych obiektów w całej Polsce. Dzięki  wybranej koncepcji projektowej hotel Rycerski w Szczecinie wprowadzi nową jakość i standard do swoich przestrzeni, które w pełni odpowiedzą na potrzeby naszych gości – mówi Agnieszka Łebska, dyrektor ds. technicznych i realizacji inwestycji Polskiego Holdingu Hotelowego.

Autorem koncepcji wnętrz jest Warszawskie Biuro Projektowe Miśkiewicz Design. Inwestor powierzył modernizację obiektu Konsorcjum INFINE-HRCA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.