Hotel Almond dołączył do sieci Grano Hotels

Do sieci Grano Hotels składającej się z gdańskich obiektów wybudowanych przez Dekpol, dołączył 4-gwiazdkowy hotel Almond położony w ścisłym centrum. Tym samym oferta sieci powiększyła się o 109 pokoi hotelowych osiągając łącznie poziom ponad 630 pokoi oraz apartamentów na wynajem.

Sieć Grano Hotels poza hotelem Almond tworzą też hotele Number One by Grano i Grano na Wyspie Spichrzów oraz ulokowane przy nich Grano Apartments, które obejmują wcześniejsze Apartamenty Nowa Motława przy Number One oraz Premium Stare Miasto przy Grano, a także Sol Marina Apartments w nowej inwestycji przy nabrzeżu Martwej Wisły. Otwarty przez Dekpol w 2016 r. Almond znajduje się na Starym Przedmieściu koło Wyspy Spichrzów.

– Nasza sieć hotelowa i apartamentów na wynajem rośnie w siłę. Bardzo cieszymy się z poszerzenia naszej oferty o bardzo popularny wśród turystów obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Gdańska. Hotel Almond będzie miał wspólny z siecią Grano Hotels dział rezerwacji indywidualnych, obsługi turystyki grupowej i konferencyjnej. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować naszym klientom jeszcze szerszą i ciekawszą ofertę spędzenia czasu na terenie Gdańska – mówi Dariusz Radtke, prezes zarządu Grano Group.

Obecnie oferta sieci Grano Hotels liczy 416 pokoi hotelowych oraz 215 apartamentów na wynajem. Zgodnie z planem w najbliższym czasie będzie się zwiększała poprzez dołączanie do portfolio nowych obiektów. W przygotowaniu jest m.in. condohotel Grano Marina ze 130 pokojami w inwestycji Sol Marina.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.