Portfel Inwestycyjny operatorem 199-pokojowego aparthotelu w Międzyzdrojach   INWESTYCJE

W połowie przyszłego roku w Międzyzdrojach pierwszych gości ma powitać Baltic Waves Resort ze 199 apartamentami, strefą SPA & wellness i restauracją. Sprzedażą lokali zajmuje się Assethome, a operatorem będzie Portfel Inwestycyjny, który współpracuje z Assethome również przy inwestycji Baltic Jet w Ustroniu Morskim.

Inwestycja składająca się z trzech budynków z przeszklonymi elewacjami w kształcie fal powstaje w centralnej części Międzyzdrojów, ok. 600 m od morza. Zaoferuje apartamenty od 33 do 76 m kw., baseny wewnętrzny i zewnętrzny z wydzieloną strefą dla dzieci, sauny i fitness oraz garaż podziemny. Dla najmłodszych przewidziano salę zabaw, strefę zabaw „pod chmurką” z fontanną interaktywną zaprojektowaną w wewnętrznym patio budynku.

Inwestycja jest realizowana przez szczecińską firmę deweloperską Polino, działającą w branży budowlanej od 2015 r., która otworzyła m.in. Apartamenty Na Wydmach w Międzywodziu ze 102 lokalami. Assethome zajmuje się kompleksową obsługą sprzedaży nieruchomości premium, m.in. w powstających Radisson Blu Resort w Międzywodziu, Aquart Hotelu w Świnoujściu, Baltic Infinity w Międzyzdrojach, The View w Darłowie oraz Baltin Sun i Baltic Jet w Ustroniu Morskim. Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele zarządza w Krakowie hotelami AC by Marriott i 1891 Garni oraz butikowym obiektem The Bridge Suites, a wkrótce będzie zarządzał również hotelem Garamond, działającym pod marriottowskim sof brandem Tribute Portfolio, przygotowywał też do otwarcia hotel Mercure w Szklarskiej Porębie.

Ostatnio Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele został partnerem Assethome, a współpraca obejmie również funkcję operatora Baltic Jet w Ustroniu, o którym więcej pisaliśmy w poprzednim wydaniu „Hotelarza”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.