Branża hotelarska w obliczu wyzwań. Jaką przyszłość kreślą Liderzy Rynku?   KONFERENCJE "HOTELARZA"

-Dynamicznie rosnący do 2019 roku biznes hotelowy został wywrócony już na początku 2020 r. do góry nogami i „wywracany” jest od tego czasu praktycznie co miesiąc. Choć wciąż trwa mozolne odbudowywanie się ruchu turystycznego i biznesowego po pandemii, to pojawiły się kolejne wyzwania - wojna za wschodnią granicą, brak pracowników, wreszcie rosnące koszty finansowania i widmo spowolnienia gospodarczego, a także ogromne podwyżki cen mediów w przyszłym roku. Jak w tej sytuacji  planować budżety, przychody, zatrudnienie, jak szukać oszczędności i jeszcze generować zadowalające rezultaty?

Na te i podobne pytania poszukamy odpowiedzi już w poniedziałek 10 października podczas Forum Hotel Trends Poland&CEE, które odbędzie się w warszawskim, pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Collection. Do udziału w dyskusjach zaprosiliśmy liderów i praktyków związanych z rynkiem hotelowym - topowych inwestorów, właścicieli grup hotelarskich i Top Management sieci i hoteli niezależnych. Chcemy poznać ich opinie, scenariusze dotyczące przyszłości, a także usłyszeć jak sami radzą sobie z obecną sytuacją i gdzie widzą potencjalnie największe szanse, ale też ryzyka i zagrożenia.

Poza dyskusjami panelowymi, Forum Hotel Trends to także nieoceniona platforma integracyjna, bo to właśnie tu rokrocznie spotkać można w jednym miejscu niemal wszystkich czołowych inwestorów i managerów polskiej branży hotelarskiej. Nieprzypadkowo to właśnie tutaj podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty i to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy, a także dostawcy dla hoteli spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży z Polski i Europy.

Dziś jest niemal ostatni dzień, kiedy można zgłosić swój stacjonarny udział w tym wydarzeniu i połączyć się z najważniejszymi osobami w jednym miejscu.

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl, a zgłoszenia dokonać można TUTAJ.

Zapraszam i do zobaczenia w Warszawie!

Krzysztof Gonciarek
Organizator wydarzenia, wydawca „Hotelarza”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.