Lowen Marina Giżycko. W condo   INWESTYCJE

Condo.pl rozpoczęło sprzedaż apartamentów w inwestycji Lowen Marina Giżycko nad jeziorem Niegocin. Kompleks, którego oddanie do użytku planowane jest w 2025 roku składać ma się z 7 apartamentowców, a jego inwestorem jest Grupa RWS.

W pierwszym etapie powstać mają 4 budynki z 92 apartamentami. Inwestor przyszłym nabywcom proponuje model podziału przychodów i umowę na 10 lat. Apartamenty będą mieć od 38 do 153 metrów, a ich ceny zaczynają się od 638 tys. zł netto. Kompleks ma posiadać m.in. prywatną plażę i marinę oraz szeroki wachlarz udogodnień. Powstaną m.in: klub fitness, kawiarnie i restauracje oraz sklep żeglarski.

Grupa RWS to spółka inwestycyjna, której domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych, ale w kręgu jej działalności są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Po 15 latach działalności na rynku nieruchomości komercyjnych i realizacji ponad 50 parków handlowych, spółka rozwija się także na rynku mieszkaniowym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.