Meta w Szczyrku z 283 apartamentami. W condo   INWESTYCJE

W Szczyrku w przyszłym roku otwarty ma zostać kompleks Meta Residence z 283 apartamentami hotelowymi w standardzie 5-gwiazdkowym w czterech budynkach i z bezpośrednim dostępem do ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort.

Kompleks powstaje przy 4-gwiazdkowym hotelu Meta Resort Vine & Spa z 86 pokojami, centrum kongresowym o powierzchni 880 m kw., trzema restauracjami, strefą SPA & wellness z salonem kosmetycznym i zewnętrznym basenem.

Inwestorem jest spółka Meta International, która zajmuje się też samodzielnie sprzedażą apartamentów w systemie condo, oferując dwie możliwości wypłat: 70/30 z nieograniczonym pobytem właścicielskim lub „gwararantowane” 7 proc. zwrotu rocznie naliczane od ceny apartamentu bez wykończenia, z 14-dniowym pobytem właścicielskim. Spółka będzie też operatorem obiektu.

Szczyrk to kolejne „gorące miejsce” pod względem inwestycji condohotelowych. Powstają tam już Mercure Resort z 447 pokojami i 4 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej w miejscu byłego ośrodka Orle Gniazdo oraz Aries Residence & Spa ze 124 apartamentami i aquaparkiem, a inwestycję w 5-gwiazdkowy Magura Resort (który początkowo miał działać pod marką Royal Tulip) ze 167 pokojami przygotowuje górnośląski deweloper Develocity.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.