Sieć B&B Hotels Polska sponsorem legionowskich siatkarek

Zarząd Legionovia S.A. poinformował o podpisaniu umowy sponsorskiej z siecią B&B Hotels.

W sezonie 2022/23 zawodniczki IŁ Capital Legionovii Legionowo wybiegną na parkiet z logo B&B Hotels na koszulkach. – Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z B&B Hotels – mówi prezes Legionovia, Konrad Ciejka. – Już wcześniej znałem hotele B&B jako zadowolony stały klient, teraz mam ogromną przyjemność współpracować z nimi biznesowo. Logo B&B Hotels pięknie prezentuje się na naszych nowych strojach meczowych, już niebawem będą Państwo mogli zobaczyć to na własne oczy.

B&B Hotels to międzynarodowa sieć hoteli, w której działa ok. 650 hoteli , w tym 10 w Polsce: w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu, w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie, Toruniu i Nowym Targu. – Jestem bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z legionowskimi siatkarkami – powiedziała prezes zarządu B&B Hotels Polska, Beatrice Bouchet. – Promocja przez sport i wspieranie sportowców to dla nas doskonałe rozwiązanie. Jestem przekonana, że przed nami długa i owocna współpraca. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia sezonu i trzymam kciuki za nasze siatkarki.

Na zdj. od lewej: Krzysztof Potocki – doradca zarządu B&B Hotels Polska, Klaudia Kulig – Legionovia (libero), Beatrice Bouchet – prezes zarządu B&B Hotels Polska, Konrad Ciejka – prezes zarządu klubu Legionovia, Sławomir Supa – założyciel klubu Legionovia, Dominika Mras – Legionovia (rozgrywająca)  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.