…i Crystal Mountain w Wiśle

Do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego wstąpił, należący do sieci Górskie Resorty, hotel Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami. To jeden z największych hoteli w Polsce.

Hotel otwarty został w lutym 2020 r. Położony jest na zboczu Bukowej Góry, nad hotelem Gołębiewski, na wysokości 550 m n.p.m. Dysponuje siedmioma rodzajami pokoi i apartamentów od 26 do 100 m kw., centrum konferencyjnym o powierzchni 900 m kw. oraz 500-metrowym foyer, aquaparkiem Blue Lagoon z 835 m kw. łącznej powierzchni lustra wody, a także zewnętrznym basenem typu infinity i basenem pływackim o długości 24 m i siedmioma saunami oraz Salonem Kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner, strefą fitness ze sprzętem firmy Technogym i strefą dla dzieci z Małpim Gajem dla najmłodszych i Game Roomem z konsolami.  W hotelu znajdują się też dwie restauracje – Crystal i Panorama, lobby bar i pool bar. Dyrektorem generalnym hotelu jest Maciej Kaczmarczyk, wcześniej m.in. dyrektor generalny Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej i dyrektor operacyjny Holiday Inn Kraków.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.