Grupa PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Hotele i obiekty należące do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, już po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W tym roku ze specjalnych ofert turystycznych będzie można skorzystać w trakcie dwóch listopadowych weekendów (18-20 i 25-27 listopada).

Akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to kampania realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów.  Dzięki niej turyści mogą odkrywać Polskę w korzystnych cenach, a przedsiębiorcy budować długoterminowe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. – To niezwykle ważny projekt dla promocji branży turystycznej w naszym kraju. PHH od samego początku odgrywał znaczącą rolę przy zainicjowaniu tej kampanii we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Po raz kolejny nasze hotele i obiekty włączają się w ogólnopolską kampanię „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Ma to dla nas szczególne znacznie w czasie postpandemicznym, gdy branża potrzebuje wzmocnienia, zwłaszcza poza wysokim sezonem turystycznym– podkreślaMagdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Grupa PHH jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce, posiada 54 hotele i obiekty z blisko 6 tysiącami pokoi, zlokalizowane w różnych częściach Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.