HRS.pl i Wirtualna Polska rozpoczynają współpracę!

Największy w Europie portal hotelowy od teraz dostępny również na stronie internetowej www.hotele.wp.pl!


Od teraz, pierwszy Portal Internetowy w Polsce – Wirtualna Polska (www.wp.pl) i HRS, największy portal hotelowy w Europie (www.hrs.pl) działają razem. Od początku listopada podróżni mają za pośrednictwem serwisu www.hotele.wp.pl bezpośredni dostęp do tej największej w Europie bazy hoteli.


Baza danych systemu obejmuje ponad 250 000 hoteli w Polsce jak i na całym świecie. System umożliwia bezpośrednią i bezpłatną rezerwację pokoi hotelowych po najatrakcyjniejszych cenach na rynku oraz uzyskanie natychmiastowego potwierdzenia dokonanej rezerwacji. Ceny za pokój w wybranym hotelu są gwarantowane dla każdej dokonanej rezerwacji. Płatność za pokój dokonywana jest bezpośrednio w hotelu.


Ponad 1 500 000 opinii klientów wyrażonych na potrzeby innych użytkowników serwisu stanowi doskonałą pomoc przy dokonywaniu rezerwacji w hotelach. Szczególnie wart odnotowania jest fakt, iż opinie o hotelu mogą zostać umieszczone w serwisie wyłącznie przez tych klientów, którzy faktycznie wykorzystali rezerwację w danym hotelu.


O rozwój współpracy z Wirtualną Polską dbać będzie warszawskie biuro HRS, które odpowiada za rozwój firmy w następujących krajach: Polska, Czechy, Węgry i Słowacja. Od 2007 roku HRS nawiązał współpracę z wieloma partnerami w Polsce takimi jak PKP Intercity, Polskie Linie Lotnicze, Węgierskie Linie Lotnicze Malev i wiele innych.


Artur Lisowski, Dyrektor Marketingu, HRS.pl: „Rozpoczynając współpracę z Wirtualną Polską zyskujemy doświadczonego partnera. Teraz użytkownicy Wirtualnej Polski otrzymują znakomity serwis rezerwacyjny i najlepsze ceny noclegów w Polsce i na świecie”.


„To już drugi projekt jaki realizujemy wspólnie z HRS. Rozpoczęliśmy od sprzedaży hoteli na świecie, teraz postanowiliśmy rozszerzyć naszą współpracę o sprzedaż miejsc hotelowych w Polsce. Do wdrożonego właśnie systemu rezerwacji można dotrzeć z poziomu adresu hotele.wp.pl jak również przez serwis Turystyka” – mówi Małgorzata Bąk, Kierownik Grupy Serwisów Turystycznych. „Udostępniamy potencjał portalu i jego zasięg, by docierać z atrakcyjną ofertą do jak najszerszej rzeszy użytkowników.” – dodaje Małgorzata Bąk.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *