Nowy dyrektor sprzedaży hoteli sieci Radisson w Krakowie   PERSONALIA

Michał Elster, ostatnio dyrektor sprzedaży i marketingu Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane, objął funkcję cluster director of sales & marketing krakowskich hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson. Zastąpił Magdalenę Młynarczyk, która przeszła do sieci Leonardo o czym więcej pisaliśmy TU.

Michał Elster zaczynał karierę hotelarską w krakowskich hotelach Vienna House, gdzie przeszedł drogę od recepcjonisty do key account manager leisure. W 2011 r. objął stanowisko sales representative krakowskich hoteli z Grupy Radisson. Rok później został sales managerem w Crown Piast Hotel & Park Kraków, a w 2014 r. wrócił do sieci Radisson jako zastępca dyrektora działu sprzedaży i marketingu hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson Kraków. Na początku 2019 r. został dyrektorem sprzedaży i marketingu przygotowywanego do otwarcia Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *