HIT Poland&CEE już 22 maja 2023 w warszawskim hotelu Renaissance   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Kolejna edycja Hotel Investment Trends Poland&CEE, największego w Polsce forum skoncentrowanego na inwestycjach w hotelarstwie, odbędzie się 22 maja przyszłego roku w pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. Polski Holding Hotelowy został Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych konferencji inwestycyjnych nie tylko w naszym kraju, ale i całym regionie.  Od 2017 roku skupiają one wszystkich największych graczy na rynku – inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, kadrę zarządzającą hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowych przedstawicieli banków i sieci hotelowych. W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Wydarzenia te od swojego początku odbywają się w hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego, najpierw w hotelu Courtyard by Marriott, a od 2018 roku w hotelu Renaissance.

- Niezmiennie od wielu lat Hotel Investment Trends Poland&CEE pozostaje najważniejszym wydarzeniem w branży hotelarskiej w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, które śledzi i wytycza najnowsze trendy oraz wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom. Konferencja stwarza doskonałą okazję do spotkania się polskich i zagranicznych ekspertów branży hotelarskiej, umożliwia wspólną analizę bieżących trendów i nadchodzących wyzwań. Podczas tego wydarzenia hotelarze wymieniają się doświadczeniami, przedstawiają propozycje zmian, które w konsekwencji przyczyniają się do kształtowania rynku hotelarskiego w Polsce. Jest to dla nas naturalne, że jako lider rynku hotelarskiego ponownie będziemy gościli uczestników konferencji w naszym hotelu Renaissance – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego.

Choć najpierw pandemia koronawirusa, a obecnie wyzwania gospodarcze i wojna za naszą wschodnią granicą spowodowały znaczące utrudnienia w pozyskaniu finansowania na projekty hotelowe, to wciąż zawierane są nowe umowy na nowe hotele, ich właściciele szukają także odpowiedzi dotyczącej prawdopodobnych scenariuszy na bliższą i dalszą przyszłość. Dlatego to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone będzie wyzwaniom, ryzykom i szansom stojącymi przed rynkiem hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

-Rekordowa frekwencja podczas ostatniego, organizowanego w maju Forum HIT dowodzi, że inwestorzy potrzebują platformy do wymiany poglądów, a opinie liderów z Polski i Europy są dla nich istotne. Po raz kolejny stworzymy taką przestrzeń, dokładając starań, aby dyskusje koncentrowały się wokół najbardziej aktualnych zagadnień i wyzwań przed którymi stoi branża. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny Forum HIT odbędzie się w jednym z hoteli Grupy PHH – mówi Krzysztof Gonciarek, wydawca „Hotelarza” i organizator wydarzenia.

Hotel Investment Trends Poland & CEE 2023 zakończy wieczorna gala w hotelu, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku w pięciu kategoriach: Pracownia Projektowa, Biuro Architektoniczne, Inwestor Roku, Inwestycja Roku oraz Inwestycja Roku według Czytelników.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *