Hotel Remes już przyjmuje gości

Hotel Remes Sport &SPA w Opalenicy koło Poznania już przyjmuje gości…i to w rekordowej ilości. Działający od początku kwietnia obiekt może pochwalić się w czerwcu prawie 100- procentowym obłożeniem. W następnych miesiącach frekwencja w hotelu jest równie wysoka. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz hotel cieszy się taką popularnością wśród grup biznesowych, mówi Mateusz Zieliński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Hotelu Remes Sport&SPA.
-Każdego dnia przychodzi kilkanaście zapytań dotyczących różnego rodzaju spotkań firmowych do największych firm w Polsce, a te firmy, które były już u nas –wracają. To dowód na to, że nasz obiekt spełnia wymagania klientów i budzi coraz większe zainteresowanie, dodaje Mateusz Zieliński.
Hotel Remes Sport &SPA to czterogwiazdkowy obiekt położony jest 30 km od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 pozwalającej na szybki dojazd zarówno z Poznania i Warszawy jak i Berlina. Atutem hotelu jest również bliskość międzynarodowego portu lotniczego Ławica. Hotel oferuje 147 miejsc w 58 komfortowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną, Pay TV, mini bar, sejf, internet. Do dyspozycji gości jest 20 boisk sportowych m.in. do piłki nożnej, rugby, footballu amerykańskiego, siatkówki plażowej i siatkonogi, ściana do ćwiczeń celności strzałów, górkę treningową, podbiegi, korty tenisowe i strzelnicę sportową. W pobliżu hotelu znajduje się tor do quadów oraz stadnina koni. Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do spacerów, wędrówek po okolicy, stwarza warunki do uprawiania joggingu, nordic walking i innych form aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji gości jest restauracja a la carte z częścią kawiarnianą. W budowie jest dwupoziomowy też Pub z bowlingiem. Ponadto hotel oferuje 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, mogących pomieścić ponad 500 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Goście mogą zrelaksować się również w SPA, które oferuje zabiegi pochodzące z czterech stron świata.
www.hotelremes.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *