W Świeradowie-Zdroju planowany jest Infinity Mountain Resort   INWESTYCJE

Infinity Mountain Resort ze 136 apartamentami, strefą SPA & wellness z basenem i restauracją planowany jest w Świeradowie-Zdroju. Składał się będzie z trzech budynków, połączonych ze sobą przejściami podziemnymi.

Apartamenty o powierzchni od 29 do 145 m kw. posiadały będą balkony lub tarasy, a na parterze ogródki. Na życzenie nabywców będą mogły być też dodatkowego wyposażone w jacuzzi lub saunę. W strefie relaksu znajdą się basen, jacuzzi, sauny oraz gabinety SPA. Obiekt zaoferuje też siłownię, wypożyczalnię nart i rowerów, 137 miejsc dla samochodów oraz stację ładowania aut elektrycznych, a dla najmłodszych salę zabaw i brodzik ze zjeżdżalnią. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach będą posiadały klimatyzację.

Infinity Mountain Resort będzie realizowany w dwóch etapach. W pierwszym zostaną wybudowane dwa z trzech budynków z 78 apartamentami, a w drugim 58. Lokale są oferowane w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenia i wyposażenia apartamentu pod klucz we współpracy z wykonawcą. .


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *