Grand Opening B&B Lublin Centrum w klimacie lat 20.   OTWARCIA

Reprezentanci sieci B&B Hotels Polska, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi sieci, przyjaciele i dziennikarze – łącznie ponad 100 osób świętowało oficjalną inaugurację hotelu B&B Lublin Centrum w klimacie lat 20.

Liczący 130 pokoi hotel B&B Lublin Centrum przyjął pierwszych gości w maju, a 20 października odbyło się jego Grand Opening. Wieczór zainaugurowała Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska. – B&B Hotels Polska ma niezwykłą przyjemność zaistnieć w stolicy województwa lubelskiego, mieście o bogatym dziedzictwie historycznym, religijnym i uniwersyteckim, gdzie skrzyżowały się wpływy wielu kultur, tworząc to niepowtarzalne miejsce. Dzisiejszy Lublin to miasto piękne i dynamiczne, miasto spotkań i ważnych wydarzeń kulturalnych – mówiła Beatrice Bouchet, dziękując przedstawicielom miasta, a także osobom i firmom zaangażowanym w przygotowanie i powstanie hotelu B&B Lublin Centrum oraz pracownikom sieci. – Wybudowanie tego hotelu, jak i pozostałych, jest świadectwem naszej wytrwałości i metodycznej, codziennej pracy. Wytrwałości w rozwoju, w wyborze doskonałych lokalizacji, w utrzymywaniu jakości usług i wyborze profesjonalnych pracowników, dbających o naszych klientów. Wierność naszym wartościom, rozwój i dynamizm to podstawy naszej pracy.

W imieniu prezydenta Lublina, Krzysztofa Żuka, głos zabrał Marcin Kęćko, dyrektor biura rozwoju turystyki Urzędu Miasta, by oficjalnie powitać sieć B&B Hotels w Lublinie. Zapewnił, że miasto zadba o rozrywkę dla hotelowych gości, starając się m.in. w dalszym ciągu rozwijać ofertę festiwali czy wydarzeń sportowych odbywających się w mieście.

Wieczór odbywał się w klimacie lat 20. ubiegłego wieku. Uczestnicy wydarzania mogli obejrzeć pokazy charlestona, stepowanie i posłuchać przedwojennych piosenek w wykonaniu Łukasza Jemioły, wokalisty specjalizującego się w piosenkach retro.  W pokojach przeznaczonych do zwiedzania scenki przed gości odgrywali aktorzy-mimowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *