Ruszył Hyatt Place w Krakowie   OTWARCIA

Ostatniego dnia października na krakowskich Błoniach otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Hyatt Place z 216 pokojami i ok. 150 m kw. powierzchni konferencyjnej. To pierwszy hotel tej marki w Polsce i jedyny sieci Hyatt. Zarządzany jest przez Hotel Professionals Management Group, a kierowany przez Beatę Kowalczyk. Wnętrza zaprojektowane zostały przez studio MIXD.

Hotel zlokalizowany jest koło stadionu Wisły Kraków. Oferuje restaurację Zoom zdaniami inspirowanymi lokalną kuchnią i międzynarodową klasyką z wykorzystaniem najświeższych produktów”, a także lobby bar, fitness oraz salę konferencyjną z dzielącymi przestrzeń mobilnymi ścianami i Event Place Four – Boardroom. Pokoje wyposażone są m.in. 55-calowe Smart TV. Dyrektor generalną hotelu wybrana została jeszcze w ub.r. Beata Kowalczyk, która wcześniej zarządzała krakowskimi hotelami INX Design i Metropolis Design, a karierę hotelarską zaczynała w 2004 r. w zespole otwierającym Sheratona w Krakowie.

Krakowski hotel to powrót sieci Hyatt do Polski po ośmiu latach, gdy w 2014 r. wycofała swoja markę Hyatt Regency z hotelu na Mokotowie, który działał pod nią od 2002 r. Hyatt Place to 4-gwiazdkowa marka select service, stworzona w 2006 r., pozycjonowana w podobnym segmencie co Hilton Garden Inn, Courtyard by Marriott czy Four Points by Sheraton. Obecnie działa pod nią ponad 400 hoteli, większość w USA, a 10 w Europie (4 w Londynie).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *