Grand Opening 5-gwiazdkowego hotelu Belmonte Krynica-Zdrój    OTWARCIA

Odbyła się uroczysta gala otwarcia hotelu Belmonte, pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Krynicy-Zdroju, działającego od maja. Wieczór Koneserów Życia – takie hasło przyświecało wszystkim zaproszonym gościom, którzy tego wieczoru mogli doświadczyć wellbeingowej filozofii Belmonte Hotel.

Galę poprowadził Maciej Orłoś. Goście mogli bawić się na koncercie w Magdaleny Andres z bandem - Tribute to Amy Winehouse, a następnie do rana przy muzyce DJ-a. Szef Kuchni Mirosław Jabłoński specjalnie na ten wieczór wykreował autorską kolację inspirowaną kuchnią górską regionu. Na stacjach live cooking goście mieli okazję zasmakować tatara, mięs, a także jesiennych przysmaków Krynicy-Zdrój, czyli rydzów smażonych na maśle.

– Hotel to tylko mury, bez ludzi byłby jedynie budynkiem – prezes Belmonte, Paweł Ryszkiewicz dziękując osobom realizującym inwestycje. Zdradził także dalsze plany inwestycyjne spółki, prezentując projekt Vela Resort – inwestycji, która rozpoczyna się w Ustroniu Morskim.

Belmonte Hotel posiada 251 pokoi i apartamentów, 420 m kw. powierzchni konferencyjnej, Moon SPA z dziewięcioma gabinetami, restaurację i bar oraz zaplecze atrakcji dodatkowych ukierunkowanych zarówno na rodziny z dziećmi, jak i dorosłych. Położony jest u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim. Hotel należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie oraz miejscowościach wczasowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.