Na V Kolacji Charytatywnej hotelu Grand Lubicz zebrano 665 tys. zł

5 listopada odbyła się V Kolacja Charytatywna w hotelu Grand Lubicz. Podczas wieczoru udało się uzbierać 665 tys. zł na rzecz rodziny zastępczych z regionu słupskiego.

W tym roku, dzięki współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, pieniądze wesprą trzy rodziny zastępcze, które opiekują się dziećmi z rodzin niezaradnych życiowo, żyjących w trudnych warunkach lokalowych. Podczas organizacji dotychczasowych kolacji, wspólnie przekazano już 1825 tys. zł, dzięki którym udaje się wspierać najbardziej potrzebujących. Dla gości biorących w niej udział to także podróż po kulinarnych doświadczeniach w artystycznej atmosferze .

W tym roku licytację poprowadziła Izabela Krzan oraz Irek Bieleninik. Gościem specjalnym był Mikołaj Rey. Wieczór artystycznie uatrakcyjniły piosenkarka Sabina Jeszka, finalistka III edycji „Mam Talent” oraz Mavi Violin - skrzypaczka elektryczna. Hotel Grand Lubicz organizuje całe wydarzenie we własnym zakresie, a wszystkie zebrane środki przekazywane są na wskazany cel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.