Bydgoszcz zaprasza Brytyjczyków

Bydgoski ratusz namawia hotelarzy, lekarzy i restauratorów do walki o turystów. W internecie uruchomiono specjalną anglojęzyczną stronę, Brytyjczycy dostaną też tysiące ulotek promujących miasto.


Na stronie internetowej oprócz notek o najciekawszych zabytkach, informacji o komunikacji, znalazły się działy, w których Bydgoszcz prezentowana jest jako miasto atrakcyjne dla konkretnych grup turystów - rodzin, młodzieży i osób starszych.


Koordynacją projektu zajął się bydgoski ratusz. Urzędnicy rozmawiają z kilkudziesięcioma właścicielami firm branży hotelarsko-gastronomicznej, turystycznej i medycznej. Ratusz zachęca ich do przetłumaczenia swoich stron internetowych na angielski oraz zamieszczenia konkretnej oferty na "welcometobydgoszcz".
Pod koniec kwietnia m.in. do Oxfordu, Cambridge i Londynu trafią dwa tysiące ulotek promujących Bydgoszcz i nową stronę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *