4 gwiazdki dla Hotelu President w Bielsku-Białej

4 gwiazdki dla Hotelu President – Bielsko-Biała! Maria Makal-Młynarska - dyrektor Hotelu President w Bielsku-Białej z duma i radością zawiadamia, że w dniu dzisiejszym zabytkowy Hotel President przeszedł pomyślnie kontrole komisji kategoryzacyjnej i nadano mu standard 4 gwiazdek. „Jest to wynik planowego działania, realizowanego od dnia zakupu hotelu w 2007 roku.


Na przestrzeni trzech lat hotel został poddany kapitalnemu remontowi – przywrócono blask zabytkowej elewacji i wyremontowano wszystkie pokoje gościnne” wyjaśnia dyrektor hotelu. Standard wyposażenia przewyższa wytyczne dla 4 gwiazdek – pokoje na dwóch z czterech pieter są klimatyzowane a wszystkie pokoje wyposażone są w minibary i sejfy elektroniczne. Szczególny charakter zabytkowego hotelu i jego 115 letniej tradycji świadczenia usług hotelowych oraz przyznane właśnie 4 gwiazdki sprawiają, że staje się on doskonałym przykładem tworzącej się w Polsce grupy hoteli butikowych. „Decyzja Urzędu Marszałkowskiego potwierdza nasze starania w doprowadzeniu hotelu do świetnej formy, nie tylko samego budynku, ale produktu jako takiego, czyli sumy korzyści dla naszego gościa. Dumni jesteśmy przede wszystkim z postawy naszego personelu” podkreśla Makal-Młynarska. W tym roku przed hotelem uruchomiono, powracając do dawnej tradycji, letni ogródek gdzie serwuje się specjały takie jak domowy sok z kwiatów czarnego bzu oraz herbatę z domowa konfitura z pigwy i kumkwatu. We wrześniu na terenie hotelu otwarte zostanie centrum odnowy – Welness Organic, poszerzające dodatkowo ofertę hotelu o usługi fryzjerskie oraz zabiegi na twarz i ciało. Maria Makal-Młynarska żartuje, że „oficjalne nadanie 4 gwiazdek jest w zasadzie formalnością i sygnałem dla gości, że dopełniliśmy wszelkich formalnych wymogów. W rzeczywistości nasi goście od dawna korzystają z podniesionego standardu pokoi i jakości serwisu, o który dbamy w hotelu co dzień i co noc, niezależnie od liczby gwiazdek nad drzwiami albo na niebie…” Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Ewelina Legierska-Drewniak zapewnia, że decyzja kategoryzacyjna nie spowoduje podwyższenia cen pokoi „Znamy rynek i wiemy, jaki poziom cen jest realny i akceptowalny przez naszych gości. Planujemy natomiast dodanie kilku kolejnych, dodatkowych usług dla naszych gości, co pozwoli nam zwiększyć zyski”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *