A chachary żyją!

O nieprzewidywalności i braku możliwości planowania była 10. edycja Hotel Trends, która mnie trochę zmęczyła. Choć początek w wykonaniu Roberta Gwiazdowskiego był obiecujący, bo po raz pierwszy od czasów Ryszarda Kapuścińskiego zwrócił uwagę na kontynent, o którym moje córki (drugiej generacji) w liceum nawet się nie uczą. „Gdyby cała Afryka” też nabrało znaczenia drugiej generacji.

Demografia i ekonomia są nieubłagane i musimy się przygotować na odwrotną kolonizację, oby tylko ekonomiczną. „Łódź szorowała po dnie, a teraz trzeba wyciągać krzesło spod gościa” – to mocna wypowiedź pana z listy (czyli panelisty) z miasta Łodzi, którego heroicznie wspomagała mazursko-warmińska swojaczka z mojego ulubionego regionu, deklarując: „zrobimy pięć gwiazdek, aby uzasadnić podwyżkę cen”.

Wow, gratuluję optymizmu, bo przy tej inflacji pięć gwiazdek nie wystarczy. Z pewnością w try miga pobijemy Dubaj z ich skromnymi siedmioma gwiazdkami. U nas będą dwucyfrówki! Urząd marszałkowski na okoliczność już przygotowuje nowelizacje żelaznego glejtu kategoryzacyjnego z 1998 r. Cieszę się, że inni się cieszą.

Poznań się odbij

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.