Nowy zarząd Fundacji Polskie Hotele Niezależne   PERSONALIA

18 listopada w hotelu Bartan Gdańsk Seaside odbyło się posiedzenie Rady Hoteli Fundacji Polskie Hotele Niezależne, podczas którego jednogłośnie wybrany został nowy zarząd Fundacji na kolejne trzy lata dziewiątej już kadencji. Prezesem Fundacji pozostała Elżbieta Lendo, reprezentująca hotel Willa Port w Ostródzie i Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmiński.

W zarządzie znaleźli się też: Andrzej Burkiewicz (hotel Warszawa w Augustowie), Marcin Jastrzębski (hotelu Amax w Mikołajkach) i Joanna Rynkiewicz (hotel Klimczok w Szczyrku).

Podczas jesiennej Rady Hoteli, Polskie Hotele Niezależne przyjęły również główne kierunki działalności Grupy na kolejne lata, u których podstaw niezmiennie stoi integracja, wsparcie i rozwój Polskich Hoteli Niezależnych, głównie poprzez:

  • aktywną promocję i sprzedaż, pozyskiwanie nowych gości i budowanie ich lojalności,
  • budowanie wspólnoty i pozyskiwanie wiedzy poprzez udział w organizowanych wydarzeniach branżowych i spotkaniach  integracyjnych,
  • budowanie tożsamości Grupy poprzez kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów oraz pielęgnowanie wspólnych wartości,
  • lobbing interesów PHN w otoczeniu branżowym i stałe wsparcie merytoryczne.

Zmianom uległy niektóre z zasad współpracy z hotelami członkowskimi, które z jednej strony  potwierdzają kolektywną zasadę współpracy w Grupie, z drugiej stanowić mają o jej otwartości na zmiany i współpracę z kolejnymi, niezależnymi hotelami w Polsce.

Fundacja Polskie Hotele Niezależneto konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *