Willa Port w Ostródzie ma pięć gwiazdek   INWESTYCJE

Hotel Willa Port w Ostródzie podwyższył swoją kategorię z czterech do pięciu gwiazdek. To piąty hotel tej kategorii w woj. warmińsko-mazurskim.

Otwarty w 2011 r. nad brzegiem Jeziora Drwęckiego oferuje 86 pokoi, dwie restauracje, strefę SPA & wellness m.in. z basenem oraz salę konferencyjną na 190 osób i trzy na 20-30 osób. – Dysponujemy bardzo dużymi jednostkami apartamentowymi, mamy pokoje z dużymi tarasami. Z okien hotelu rozpościera się przepiękny, iście pocztówkowy, widok na całą zatokę Jeziora Drwęckiego. W Willa Port nie sprzedajemy pokoju czy SPA, tylko unikalne doznania dla osób, które oczekują znacznie więcej. Do tego wszystkiego dochodzą restauracje, z których jedna czerpie z najlepszych tradycji Warmii i Mazur, a druga to włoska Trattoria. Cześć konferencyjna, SPA i wellness dopełniają finalnego efektu – mówi „Hotelarzowi” Elżbieta Lendo, prezes spółki zarządzającej hotelem.  – Dla nas piąta gwiazdka to przemyślana ekonomicznie decyzja i nie ma co ukrywać, również uzasadnienie utrzymania cen.

Pozostałe hotele 5-gwiazdkowe na Warmii i Mazurach to SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie k. Ostródy, GrandHotel Tiffi w Iławie, Marina Club w Sile k. Olsztyna i hotel Mikołajki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *