Hotel VELVET – aksamitny hotel w Suwałkach

Takiego standardu i tak dopracowanej oferty w Suwałkach jeszcze nie było.
Rozpoczyna się budowa nowego, eleganckiego hotelu w samym centrum Suwałk.


Hotel VELVET znajdzie się w czterokondygnacyjnym  budynku wraz z garażem podziemnym o funkcji hotelowo – konferencyjnej i handlowej u zbiegu ulic Kościuszki i Dwernickiego. Komfortowe wyposażenie pokoi, nowoczesny wystrój wnętrz oraz kompleksowa oferta biznesowa i weselna będą głównymi atutami Hotelu VELVET.


Hotel o standardzie trzech  gwiazdek posiadać będzie 27 nowoczesnych pokoi i komfortowy dwupiętrowy apartament, restaurację, dwie ekskluzywne sale konferencyjno-bankietowe, centrum odnowy biologicznej i podziemny garaż. Oprócz hotelu, w budynku znajdą się również lokale usługowo-biurowe o wysokim standardzie.


Eleganckie sale konferencyjne będą wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i będą doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych. W razie potrzeby z łatwością zmienią się w sale, na których będzie można urządzić wystawne przyjęcia i bale. Oferta biznesowa i weselna Hotelu VELVET będzie wychodziła naprzeciw oczekiwaniom najbardziej  wymagających klientów.


Architektura budynku z jednej strony nawiązywać będzie do klasycystycznego charakteru zabudowy śródmieścia Suwałk, z drugiej jednak wprowadzi technologie i materiały zdecydowanie współczesne. W obiekcie zostaną zastosowane panele solarne, które umożliwią znaczne zmniejszenie zużycia energii. Wnętrze Hotelu VELVET będzie zaprojektowane i wykończone z największą starannością i precyzją przy zastosowaniu materiałów bardzo wysokiej jakości, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami i trendami.


Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Turkus. Pierwsi goście przekroczą gościnne progi hotelu wiosną 2012 roku.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *