Tablica do zadań specjalnych!   MATERIAŁ PARTNERA

W dobie nowoczesnych technologii sala konferencyjna wyposażona w rzutnik, białą tablicę czy flipchart to już przeżytek. Potrzeby prelegentów, nauczycieli czy działów kreatywnych rosną, ponieważ często do prowadzenia prezentacji, oprócz możliwości pisania, niezbędny jest dostęp do internetu, filmów, prezentacji multimedialnych, zdjęć. Po co korzystać z wielu urządzeń skoro możemy mieć to wszystko w jednym?

Businesswoman presentation conductor manager coach drawing writing plan on whiteboard presenting new corporate strategy teaching employees team at group training seminar meeting in boardroom office

Tablice interaktywne firmy Advantech to bardzo proste w obsłudze urządzenia, na których można pisać, rysować, wyświetlać filmy, zdjęcia, prezentacje, przeglądać strony www, prowadzić quizy etc. Seria Archimedes SlimLine to idealna alternatywa zwykłych tablic w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Ta niesamowita seria wyświetlaczy dotykowych oferuje wiele wejść AV, całodobowe użytkowanie komercyjne, hartowane szkło ochronne i może być montowana w orientacji poziomej lub pionowej.

Wyświetlacz 4K Ultra HD zapewnia niesamowitą jakość obrazu oraz jest w pełni zoptymalizowany pod kątem widzenia zarówno z bliskiej, jak i dalekiej odległości. Pozwala uzyskać realistyczne i płynne pisanie odręczne, w dowolnym kolorze i grubości narzędzia do rysowania.

Dotykowy ekran daje możliwość przełączania się pomiędzy tablicami, przeglądarkami internetowymi i eksploratorami plików. Bezprzewodowo można wyświetlać do czterech smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów PC lub Mac. Korzystając z urządzeń mobilnych, można także wyświetlać lustrzane odbicie w obu kierunkach, a nawet przejąć kontrolę nad ekranem dotykowym z telefonu lub tabletu.

Wyświetlacze Archimedes mają wyjątkowo elegancką i wąską ramkę o grubości zaledwie 16.6 mm, co stanowi mniej niż połowę standardu branżowego. Oprócz przycisku zasilania i trybu gotowości, z przodu są również dwa porty USB, które umożliwiają szybkie i wygodne podłączenie pamięci USB.

Zintegrowany wewnętrzny komputer z systemem Android 9.0 umożliwia instalację aplikacji za pomocą sklepu Google Play. Jest także kompatybilny z najnowszymi aplikacjami i narzędziami edukacyjnymi. Dostępny opcjonalny komputer OPS, zapewnia bezproblemowe przełączanie między systemem Android i Windows.

Dzięki płaskiemu uchwytowi ściennemu dołączonemu do każdego ekranu można łatwo i szybko zainstalować wyświetlacz i zacząć korzystać ze wszystkich niesamowitych funkcji. Producent oferuje w zestawie także rysiki magnetyczne, które można przymocować do przedniej części wyświetlacza, a także wskaźnik, który pozwala na łatwe prezentowanie treści. Dostępna jest także opcjonalna funkcja, umożliwiająca zablokowanie ekranu za pomocą kodu PIN, co daje pewność, że dane i dokumenty nie trafią w niepowołane ręce.

Zastanawiasz się, czy tablica Archimedes od Advantech sprawdzi się w Twojej firmie? Wypełnij formularz na stronie www.smartwhiteboard.pl, a specjaliści Aspekt - oficjalnego dystrybutora wyświetlaczy, przygotują dla Ciebie ofertę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *