Starwood Hotels & Resorts w Polsce ma nową regionalną dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Natascha Mauthner objęła stanowisko regionalnej dyrektor ds. sprzedaży i marketingu sieci Starwood Hotels & Resorts na Polskę, w skład której wchodzą hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol.

Do kluczowych obowiązków Nataschy będzie należała koordynacja działań sprzedażowo - marketingowych sześciu obiektów sieci w Polsce oraz stworzenie strategii zwiększającej udział sieci na rynku polskim.  

Natascha Mauthner ma ponad 16. letnie doświadczenie zawodowe zdobyte
w pięciogwiazdkowych hotelach w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, np. w hotelu Sheraton w Pekinie, czy Le Meridien Villon Resort & Convention Centre. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z hotelarstwem.

„Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu sieci Starwood w Polsce przede wszystkim ze względu na tak dynamiczne środowisko biznesowe. Moim osobistym celem jest dalsze zwiększanie udziału w rynku naszej sieci oraz wzrost międzynarodowego popytu na Polskę, jako atrakcyjnego miejsca do organizacji konferencji i spotkań” – powiedziała Natascha Mauthner.


Natascha Mauthner jest absolwentką Krems College of Tourism and Hospitality na kierunku turystyka oraz studiów MBA Uniwersytetu w Liverpoolu. Natascha jest Austriaczką, mówi płynnie po niemiecku, angielsku, francusku i niderlandzku. W wolnym czasie lubi odwiedzać restauracje, podróżować oraz grać w golfa.

Sieć Starwood Hotels & Resorts posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *