Grzegorz Główczewski cluster revenue managerem w sieci Focus   PERSONALIA

Grzegorz Główczewski, wcześniej związany z hotelem Hilton Gdańsk i siecią Dobry Hotel, został cluster revenue managerem sieci Focus Hotels, odpowiedzialnym za siedem hoteli w Trójmieście, Bydgoszczy i Szczecinie. W październiku podczas konferencji Hotel Trends Poland & CEE Grzegorz Główczewski zdobył tytuł Hotelarza Roku w kategorii Revenue Manager.

Z branżą hotelową związany jest od ponad 20 lat. Karierę rozpoczynał w hotelu Holiday Inn Gdańsk, w którym po kilku latach objął stanowisko kierownika recepcji. W 2010 r. przeszedł do nowo otwieranego hotelu Hilton Gdańsk na stanowisko revenue & reservations managera, a w 2014 r. został dyrektorem revenue management & reservations. Na początku roku został dyrektorem działu zarządzania przychodami grupy Dobry Hotel. W listopadzie dołączył do zespołu zarządzania przychodami sieci Focus, obejmując stanowisko cluster revenue manager.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *