Hotel Stary Tartak dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

Hotel Stary Tartak w Iławie z 43 pokojami nad Jeziorakiem dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

4-gwiazdkowy hotel otwarty w 2009 r. oferuje pokoje z balkonami i wykończonymi kamieniem naturalnym łazienkami, strefę SPA & wellness z sauną suchą, łaźnią parową, jacuzzi, kamienną rzeką, pokojem wypoczynkowym ze słoneczną łąką, tepidarium (podgrzewane leżaki i ławeczki ceramiczne). W hotelowej restauracji dominuje kuchnia staropolska. Oferta konferencyjna składa się czterech sal z największą na 200 osób.

– Zdecydowałam się na współpracę z Polskimi Hotelami Niezależnymi, ponieważ jest to zrzeszenie hoteli niezależnych. Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez PHN. Możliwość rozmowy z ludźmi z branży na temat rozwiązywania problemów hotelarskich jest dla mnie bardzo ważna. Działania w Grupie są zawsze korzystne dla obu stron – mówi Dorota Stadnicka, właścicielka hotelu Stary Tartak

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

– W dzisiejszych czasach, kiedy hotelarze w Polsce raz po raz zmagają się z licznymi przeciwnościami losu i  borykają z wieloma problemami, możliwość współdziałania w Grupie nabiera coraz większego znaczenia. Dla nas każdy kolejny hotel, który decyduje się na współprace z PHN, to ogromna wartość, ale i poczucie, że należy tworzyć platformę do bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń, kreować i wdrażać nowe pomysły na prowadzenie działalności hotelarskiej w każdej lokalizacji, iść do przodu z grupą ludzi, dla których hotelarstwo to nie tylko biznes, ale i pasja – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne. – Dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z właścicielką oraz cała załogą hotelu Stary Tartak. To dla nas zaszczyt oraz pewność, że zarówno nasza Grupa jak i goście PHN zyskaliśmy obiekt, w którym gościnność to nie tylko słowo, a hotelarstwo znaczy więcej niż tylko profesja.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *