Radisson Blu Ostróda rusza w styczniu. AKTUALIZACJA   OTWARCIA

5-gwiazdkowy hotel Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie ostatecznie przyjmie pierwszych gości nie 11 a 31 stycznia. Hotel zaoferuje m.in. 238 pokoje, 2,3 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej, strefę SPA & wellness z 12 gabinetami i basenem, dwie restauracje oraz aquapark. Będzie to ósmy Radisson Blu w Polsce.

Otwarcie hotelu położonego nad Jeziorem Drwęckim początkowo zapowiadane było do końca 2021 r., potem przesuwano ten termin na wiosnę, jesień, ostatecznie pokoje można rezerwować od 31 stycznia. W kompleksie znajdzie się centrum konferencyjne, które obejmie m.in. audytorium o powierzchni 760 m kw., kilkanaście sal konferencyjnych oraz foyer o pow. 360 mkw. Hotel zaoferuje dwie restauracje: Grus z kuchnią międzynarodową, ale także z daniami z lokalnych produktów oraz bardziej kameralną Stoke m.in. ze stekami, a także Lobby Bar i Black Swan Club. Do tego strefa SPA Lava e Sal, centrum fitness & wellness z basenem, grotą lodową i saunami, a w miesiącach letnich z zewnętrznym basenem i jacuzzi.

Pokoje sprzedawane są w systemie condo z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie i 21 dniami pobytu właścicielskiego. Inwestorem jest Grupa Europlan, na czele której stoi Artur Kozieja, który otworzył wcześniej m.in. hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie i kompleks Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce koło Jeleniej Góry, a przygotowuje też otwarcie kolejnego etapu Lake Hill, kompleksu Karkonosze Springs oraz hoteli pod markami MGallery w Karpaczu, Mövenpick w Zakopanem i Campanile na Żeraniu w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *