Do IGHP dołączyły dwa Hamptony by Hilton Unirestu…

Dwa hotele Hampton by Hilton – w Gdańsku Oliwie i w Oświęcimiu, należące do firmy Unirest, dołączyły do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Hampton w Gdańsku Oliwie ze 101 pokojami otwarty został w 2017 r. Zlokalizowany jest w nowej części kompleksu stworzonego w ramach rewitalizacji i rozbudowy budynku dawnej przychodni w Gdańsku Oliwie. Część kompleksu przeznaczona jest na działalność biurową, na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe.

Hampton w Oświęcimiu ze 120 pokojami otwarty został na Starym Mieście w pobliżu rynku w nowo wybudowanym budynku. Do Unirestu należy też kompleks DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie, kupiony przez spółkę w 2019 r.

W tym roku do IGHP przystąpiły też Hamptony by Hilton Warszawa Mokotów i otwarty niedawno Hampton w Łodzi. Wcześniej jedynym hotelem tej marki w IGHP by Hampton by Hilton Gdańsk Old Town zarządzany przez VHM Hotel Management.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *