Artis Loft Hotel szykuje się do zmiany kategoryzacji   INWESTYCJE

Na nowo zaaranżowane pokoje, odświeżone sale konferencyjne, nowy projekt lobby wraz z recepcją – to tylko część zmian, jakie czekają Artis Loft Hotel w Radziejowicach k. Mszczonowa w najbliższym czasie. Podwarszawski obiekt właśnie ruszył z remontem i szykuje się do zmiany kategoryzacji na cztery gwiazdki.

Prace podzielono na trzy etapy. Najpierw zostanie wyłączona z użytkowania jedna z trzech kondygnacji. Plan zakłada także nowe aranżacje trzech sal konferencyjnych. Projekt wnętrz powstał przy współpracy z biurem architektonicznym Vavasis Design.

– Miniony rok był dla nas bardzo dobry, dlatego teraz możemy pozwolić sobie na wyłączenie jednej z kondygnacji – mówi Tomasz Rybaczek, dyrektor generalny Artis Loft Hotelu. Nowy projekt pokoi wpisuje się we wcześniejsze zmiany aranżacyjne obiektu, w tym m.in. nową strefę SPA oraz remont hotelowej restauracji.  – Odchodzimy od mocnego loftu na rzecz ocieplenia wnętrz oraz stworzenia przestrzeni idealnej do wypoczynku i relaksu. Naszym celem jest wyremontowanie w ciągu roku dwóch z trzech kondygnacji oraz zmiana kategoryzacji hotelu na cztery gwiazdki. Gość, który odwiedzał Artis Loft w ostatnim czasie, mógł się przekonać, że standard naszych usług wykracza poza obecną kategorię obiektu.

Obecnie prowadzone są prace i konsultacje dotyczące kolejnych projektów, w tym nowego lobby wraz z recepcją oraz rozbudowę hotelu o nowe przestrzenie rekreacyjne, biurowe, a także nową kuchnię bankietową i magazyny. – Chcemy odejść od klasycznej stojącej recepcji na rzecz stanowisk obsługi zasiadanej. Uważam, że to świetne rozwiązanie, które zwiększy komfort pracy koleżanek i kolegów z tego działu oraz zostanie docenione przez gości hotelu. Pozycja stojącego recepcjonisty pochylającego się przez pół dnia nad monitorem nie należy do najprzyjemniejszych – wyjaśnia dyrektor Artis Loft.

W planach jest również nowa elewacja budynku, oświetlenie terenu i rewitalizacja ogrodu. Pojawią się też nowe atrakcje dla najmłodszych. Jak tłumaczy Tomasz Rybaczek, bardzo dobre wyniki finansowe spółki oraz polityka przyjęta przez zarząd pozwalają na realizację kolejnych założeń. – Nie zrealizowalibyśmy tego bez świetnego zespołu, który wkłada ogrom pracy i zaangażowania w rozwój i zmiany Artis Loft Hotel – dodaje dyrektor hotelu.

Artis Loft Hotel położony jest ok. 40 km od centrum Warszawy. Goście mają do dyspozycji m.in. 88 pokoi typu loft, trzy sale konferencyjne, nową strefę SPA, ogród hotelowy o powierzchni 3,5 ha oraz restaurację Naturalna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *