Marek Przeorski dyrektorem Metadee Concept Hotels w Tajlandii   PERSONALIA

Marek Przeorski objął stanowisko dyrektora generalnego ponad 300-pokojowego Metadee Concept Hotels na wyspie Phuket w Tajlandii.

– Ponad 30 lat doświadczenia operacyjnego w hotelach Europy i Azji w sieciach Accor, Hilton oraz Intercontinental, pozwalają na autonomiczne prowadzenie tego ambitnego projektu oferującego ponadstandardowe pokoje i wille z prywatnym jacuzzi i bezpośrednim wejściem do kompleksu basenów wtopionych w tropikalna roślinność i wijących się dookoła hotelu – opowiada Marek Przeorski. – Ten elitarny kompleks oferuje trzy restauracje włącznie z flagową, roof-top/sunset-view Moon Terrace i regionalną tajską, a także kilka swim-up barów. Dysponuje również nowoczesnym wellness oraz tradycyjnym orientalnym SPA.

Z branżą hotelarską związany jest od lat 80. Karierę rozpoczął  w hotelu Novotel w Olsztynie, następnie pracował przy otwarciu hotelu Mrongovia w Mrągowie. Był m.in. dyrektorem hoteli Holiday Inn we Wrocławiu (obecny Scandic) wprowadzając go na rynek i Sofitel Old Town (obecny Wyndham) w tym samym mieście, Sofitela Grand Sopot, Novotelu Poznań Centrum, Novotelu Warszawa Airport, Mercure Gdynia i kompleksu DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie, a w Tajlandii Zenith Sukhumvit Bangkok i Sofitel Phokeethra Krabi Golf & Spa, który wprowadzał na rynek. Pracował też w hotelach sieci Hilton w Szwajcarii jako accounting director, a także jako senior director sales & marketing w 920-pokojowym Resort Cliff Beach Resort Pattaya w Tajlandii.

W Polsce nadal związany jest z Apricot Capital Group, która przystąpiła do budowy 423-pokojowego Hotel & Apartments na ul. Taśmowej na Mokotowie. Uczestniczy również w prowadzeniu i projektowaniu hoteli Powiślu i rodzinnej Warmii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *