Pokoje Privilege dostępne dla gości hotelu Mercure Grand Warszawa

Goście, którzy oczekują od hotelu nieco więcej niż wygodnego, przyjemnego pokoju z łazienką oraz miłej obsługi, mogą już korzystać z nowej propozycji hotelu Mercure Grand Warszawa. To pokoje Privilege o podwyższonym standardzie, które są odpowiedzią marki na potrzeby biznesmenów, a także turystów poszukujących szczególnego komfortu.


Privilege to najlepsze pokoje w hotelu, pokoje z przywilejami - tak najkrócej można je określić. O ich wyjątkowości decydują nie tylko komfort i wygoda, ale również dodatkowe korzyści i usługi. Jedną z zalet jest np. bezpłatny, nieograniczony dostęp do Internetu. Ucieszy to zarówno gości biznesowych, którzy chcą mieć stały kontakt z firmą, jak i tych podróżujących turystycznie, którym trudno rozstać się z ulubionym laptopem. Do dyspozycji jest również usługa Pay TV.


Luksus pokoi Privilege zauważalny jest już od samego wejścia. Na wygodnym, szerokim łóżku czeka miękki szlafrok, a na komodzie codzienna prasa. Gości wita także słodki upominek i kosz owoców. Po męczącej podróży można odpocząć przy kawie zaparzonej w ekspresie ciśnieniowym, który znajduje się na wyposażeniu tej kategorii pokoi lub ugasić pragnienie wodą mineralną. Do dyspozycji gości są  napoje chłodzące dostępne w minibarze. Kąpiel w pokoju Privilege to także wyjątkowa przyjemność. W łazience czeka wzbogacony zestaw kosmetyków z linii „Mercure&Me” oraz pantofle kąpielowe.


Przyjemnością skorzystania z tego komfortu cieszą się w Polsce nie tylko goście hotelu Mercure Grand Warszawa, ale też Mercure Hevelius Gdańsk i Mercure Poznań. Korzyści nie ograniczają się tylko do wyjątkowego wyposażenia pokoi Privilege. Hotele Mercure zapewniają także inne, dodatkowe usługi, dzięki którym goście czują się wyjątkowo i oszczędzają czas. Specjalnie na klientów korzystających z pokoi Privilege w recepcji czeka stanowisko chek-in, w którym można się szybko zameldować. Z kolei w hotelowej restauracji strefa Privilege przeznaczona na śniadania. Część hoteli oferuje także możliwość wymeldowania już podczas porannego posiłku – tzw. fast check-out.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.