Dwie nominacje Hotelu The Granary do Best Hotel Award 2011

Best Hotel Award to prestiżowy ranking na najlepsze polskie i zagraniczne hotele organizowany przez portal www.rezerwuje.pl. Głosować można już od dziś, aż do 30 listopada br.  Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród nastąpi 10 grudnia.


Wrocławski Hotel The Granary otrzymał nominację w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich – Premiera Roku, konkurować będzie z pięcioma innymi hotelami z całej Polski. Konkurencja jest spora, bo wszystkie nominowane hotele liczą od czterech do pięciu gwiazdek. Kolejna kategoria to Wrocław 4-5*. I tu również rozegra się prawdziwa bitwa, bo każdy z nominowanych oferuje usługi na najwyższym, światowym poziomie.

Nagrody Best Hotel Award 2011 zostaną przyznane w tym roku po raz pierwszy. Są aż 33 kategorie lokalne i ogólnopolskie oraz 2 zagraniczne. Dwa, polskie hotele, które otrzymają największą liczbę głosów, otrzymają również dwie, równorzędne nagrody główne: Best Hotel Award 2011 - Polska 1-3* i Best Hotel Award 2011 - Polska 4-5*.

- Wyróżnienie naszego Hotelu aż w dwóch kategoriach bardzo cieszy. Utwierdza też w przekonaniu, że warto się starać i mobilizuje, by robić to coraz intensywniej. Mamy nadzieję, że nasi zadowoleni goście, oddadzą na nas głosy i uda nam się otrzymać tę wspaniałą statuetkę – mówi Karolina Kocyłowska, dyrektor Hotelu The Granary.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.