eholiday.pl bezpłatni szkoli z e-marketingu

Specjaliści serwisu noclegowego eholiday.pl będą szkolić z zakresu promocji i marketingu obiektów turystycznych w Internecie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Pierwsza edycja szkolenia „E-marketing obiektów hotelarskich i noclegowych” rusza już 28. lutego w Zakopanem.


W ciągu ostatnich lat internet stał się jednym z głównych kanałów dystrybucji usług noclegowych i turystycznych. Wpłynęło to na zaostrzenie rywalizacji na rynku turystycznym i zwiększenie wydatków na promocję w sieci. Bardzo duża konkurencja sprawia, że budowa budżetów reklamowych i podejmowanie konkretnych działań promocyjnych wymaga wiedzy i uwagi. A jednym ze sposobów zdobycia tej wiedzy może być udział w spotkaniu organizowanym przez eholiday.pl.


Podczas bezpłatnych warsztatów specjaliści eholiday.pl przybliżą uczestnikom najważniejsze kwestie związane z promocją obiektów turystycznych w internecie, zaprezentują sposoby analizy konkurencji, przedstawią dostępne narzędzia reklamowe i pokażą jak efektywnie z nich korzystać. Spotkanie adresowane jest do osób zarządzających obiektami noclegowymi, a także do specjalistów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing usług hotelarskich i konferencyjnych.


- Chcemy aby nasze spotkanie w Zakopanem zapoczątkowało cykl szkoleń w miejscowościach, które generują największy ruch turystyczny. Dziś branża turystyczna nie może funkcjonować w oderwaniu od internetu. Nadal jednak brakuje wiedzy, jak z tego medium skutecznie korzystać i jak w pełni wykorzystać jego potencjał. Mam nadzieję, że pomysł cyklicznych warsztatów częściowo rozwiąże ten problem - mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.


Pierwsze warsztaty E-marketing obiektów hotelarskich i noclegowych odbędą się w 28 lutego, w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Geovita w Zakopanem. Spotkanie będzie się składało z trzech paneli. Udział w warsztatach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej: www.eholiday.pl/warsztaty.html


Serwis eholiday.pl to aktualnie najpopularniejszy i największy polski serwis z bazą noclegową. Zebrano w nim informacje o ponad 22 tysiącach miejsc noclegowych i turystycznych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.