ibis Styles zastąpi Holiday Inn Express Airport

Accor podpisał umowę o zarządzanie na kolejny hotel pod marką ibis Styles w Warszawie. Zastąpi Holiday Inn Express Airport, który otwarty został w 2012 r. w kompleksie Poleczki Park z sześcioma biurowcami. Obecnie zamknięty hotel ze 124 pokojami pod nową marką ruszyć ma jeszcze w tym roku.

Na podstawie umowy podpisanej z zarejestrowanym na Cyprze ISWM Real Estate Fund RAIF i Goliat Capital przejdzie intensywny proces adaptacji do standardów i wymagań marki. Nowy hotel zaoferuje lobby bar, restaurację, trzy sale konfer e n c y j n e i parking. Hotele ibis Styles charakteryzują się tym, że każdy posiada swój unikatowy motyw przewodni.

Wnętrza nowego warszawskiego hotelu zabiorą gości w podróż śladami serialu „Gambit królowej” poprzez eklektyczne przestrzenie, pełne różnorodnych form, faktur i wzorów nawiązujących do fabuły tej produkcji Netfliksa. – Cieszymy się, że wraz z nowym projektem w Warszawie będziemy mogli zaoferować osobom odwiedzającym stolicę kolejny obiekt z portfolio rodziny hoteli ibis Styles.

To szansa na dalszy rozwój i umocnienie pozycji tej marki w Polsce, która jest drugą, po Mercure, najpopularniejszą marką w kraju z bogatej oferty Accoru – mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Accor w Polsce, a Andreas Michael, chief executive officer & chief portfolio manager ISWM RAIF, dodaje: – To nasz pierwszy projekt w Polsce, na który czekamy z niecierpliwością. Mamy nadzieję, że dzięki wyjątkowym wnętrzom i dogodnej lokalizacji pobyt w ibis Styles Warsaw Airport sprawi, że zwiedzanie stolicy Polski będzie jeszcze bardziej ekscytujące.

To drugi obiekt Accoru objęty umową o zarządzanie w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi). W Warszawie działają już dwa hotele pod marką ibis Styles – Centrum na Powiślu i City przy ul. Grzybowskiej, a w podwarszawskich Morach – ibis Styles Warszawa West. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *