Monte Sol Residence – nowa inwestycja w Szklarskiej Porębie. I inne

Monte Sol Residence to najnowsza inwestycja planowana w Szklarskiej Porębie przez Sun & Snow. Obiekt z 83 apartamentami powstać ma w centrum miasta przy pomniku Ducha Gór. To jedna z kilku inwestycji aparthotelowych w Szklarskiej Porębie.

Wprowadzone w styczniu do przedsprzedaży apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe od 22 do 55 m kw. mogą zarówno być przeznaczone pod wynajem, jak i służyć jako „drugi dom”. W wybranych apartamentach możliwa będzie instalacja prywatnej sauny w łazience.

Do dyspozycji gości będzie recepcja, strefa wellness z sauną i jacuzzi oraz zewnętrzny basen, a także sala zabaw i gier, narciarnia, rowerownia i garaż podziemny. Sun & Snow Development prowadzi też w Szklarskiej Porębie kilometr od centrum kurortu inwestycję Ostoja Parku Narodowego z 78 apartamentami z aneksami kuchennymi i podobnymi udogodnieniami jak w Monte Sol.

Ostoja ukończona ma zostać do końca tego roku. W segmencie apartamentów inwestycyjnych w Szklarskiej Porębie powstają też m.in. Złoty Horyzont Resort & Spa ze 109 jednostkami sprzedawanymi przez Sun & Snow w dwóch budynkach, m.in. z restauracją i lobby barem oraz strefą SPA & wellness z basenem, saunami i jacuzzi; oddawany do użytku na początku roku Green Park Resort ze 103 apartamentami w czterech budynkach, strefą rekreacji z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, jacuzzi, saunami, siłownią, kawiarnią i placem zabaw czy Rezydencja Aqua – kompleks pięciu budynków, z których pierwszy został już oddany do użytku, docelowo ze 103 apartamentami (część z saunami), restauracją oraz strefą wellness & SPA m.in. z basenami i grotą solną z tężnią.

W tym roku w Szklarskiej Porębie otwarte mają też zostać hotele Holiday Inn Resort z 87 pokojami w kompleksie Horizon, gdzie w drugim etapie otwarty zostanie hotel voco ze 100 pokojami, a także Hôtels & Préférence sieci Louvre Hotels Group z 268 pokojami. W ub.r. otwarto Mercure ze 140 pokojami i aparthotel Five Seasons Tree z 38 apartamentami sieci Górskie Resorty. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *