Hotel Przyjazny Rodzinie: mija termin zgłoszeń

31 marca mija termin zgłaszania obiektów do konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Do konkursu zgłosiło się już ponad 50 obiektów. Do końca maja trwała będzie weryfikacja obiektów, a ogłoszenie wyników 18 czerwca.


Zgłoszone obiekty do trzeciej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie będą rywalizowały w sześciu kategoriach:
  • najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny
  • najlepszy hotel miejski dla rodziny
  • najlepszy pensjonat dla rodziny
  • najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny
  • najlepsze letnisko (gospodarstwo agroturystyczne) dla rodziny.

Wkrótce rozpocznie się również głosowanie internautów i gości hotelowych, które potrwa do 31 maja. Członkowie Kapituły od kilku tygodni weryfikują zgłoszone obiekty. Do akcji ruszył też już „Tajemniczy Gość”, czyli reprezentanci akcji, którzy incognito sprawdzają, czy zawarte w zgłoszeniach informacje są rzetelne. Swoje wrażenia będą oni publikowali na portalu www.dzieckowhotelu.pl. − Kampania stała się ważną marką, jej uczestnicy mogą mówić o wielkiej satysfakcji, bo mają duży wkład w zmianę myślenia o sposobie wypoczywania rodzin. To wiąże się nie tylko z bardziej przyjazną atmosferą, wanienkami czy podgrzewaczami na zawołani.


Chodzi tu o zapewnienie bezpieczeństwa i absolutnego komfortu rodzicom, szczególnie tych najmniejszych dzieci, a przede wszystkim samym maluchom − mówi Beata Tadla, członkini Kapituły, dziennikarka TV24, a prywatnie mama 10-letniego Jasia. − Uczestnicy kampanii zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nich ciąży. Stali się osobami zaufania publicznego. W swoich ocenach muszą być absolutnie szczerzy i wiarygodni. I tacy są, czego przykładem może być ogromny odzew rodzin, które wzięły te oceny pod uwagę.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *