Piotr Ignaszak dyrektorem generalnym Hilton Garden Inn Kraków Airport   PERSONALIA

Związany z hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport od fazy pre-openingu w 2014 r., ostatnio jako room division manager, Piotr Ignaszak został jego dyrektorem generalnym.

Zastąpił Kaję Wachowską, zarządzającą hotelem przez ostatnie cztery lata, która podjęła decyzję zmianie i przejściu do branży IT, o czym więcej pisaliśmy w styczniu TUTAJ, i obecnie związana jest firmą BrainSHARE. Piotr Ignaszak zaczynał pracę w zespole pre-openingowym Hilton Garden Inn Kraków Airport jako guest service agent, następnie przeszedł przez stanowiska front office supervisor, deputy front office manager, front office manager, a w 2018 r. został rooms divison managerem, był też jednocześnie inspektorem ochrony danych osobowych w hotelu. Na obecne stanowisko został wyłoniony przez spółkę Kraków Airport Hotel, do której należy hotel, spośród ponad 100 kandydatów. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie obecnie prowadzi też zajęcia z zakresu hotelarstwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *