Zobacz wnętrza Qubus Hotel Bielsko-Biała

19 kwietnia w Qubus Hotel Bielsko-Biała odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowane zostały wnętrza nowego obiektu sieci. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu dziennikarzy i fotoreporterów.
Goście mieli okazję zobaczyć hotel na dwa tygodnie przed otwarciem. Prezentowane były pokoje, sale konferencyjne, również restauracja. Spotkanie zakończyło się wspólnym śniadaniem, które oceniane jest jako jedna z wizytówek sieci.


- Liczymy na to, że Qubus Hotel Bielsko-Biała szybko stanie się jednym z najpopularniejszych obiektów w mieście - mówi Michał Świgost, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci. – Dokładnie tak, jak to się dzieje w przypadku naszych trzynastu pozostałych obiektów – dodaje.


Recepta na sukces? - Niezwykle istotnym segmentem jest biznes, który zna naszą markę i ceni standard sieci Qubus Hotel - tłumaczy Joanna Garner, Dyrektor Hotelu. - W Bielsku chcemy jednak iść dalej, i zachęcać turystów do odwiedzin miasta i regionu. Naszą ambicją jest aktywna promocja Podbeskidzia. Dobrze zlokalizowany hotel jest przecież doskonałą bazą wypadową – podkreśla Garner.


W przyciągnięciu gości indywidualnych mają pomóc specjalne ceny Save&Stay, dostępne wyłącznie na stronie Qubus Hotel. Innym autorskim produktem sieci jest Program Lojalnościowy Q-Club, z którego korzysta już ponad 10 tysięcy osób.


Pierwszych gości Qubus Hotel Bielsko-Biała przyjmie 29 kwietnia 2011. Wówczas sieć Qubus Hotel liczyć będzie 14 obiektów, zlokalizowanych - oprócz Bielska-Białej - również w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi czy Katowicach.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.