Accor Partnerem Złotym Forum HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Accor, wiodąca grupa hotelarska na świecie z portfolio ponad 5,3 tysięcy obiektów hotelowych w 110 krajach, dołączyła do grona Partnerów Złotych Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To największe w Polsce i CEE wydarzenie poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 22 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance w Warszawie.

Accor dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio ponad 40 charakterystycznych marek segmentu luxury, premium, midscale i economy. Doświadczenia oferowane gościom przez grupę uzupełnia bogata oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Zespół Accor liczy ponad 230 tys. osób na całym świecie.

Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL - Accor Live Limitless, który jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą oferowanych benefitów, usług i doświadczeń.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *